20-ТА МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІНСТРУМЕНТІВ, СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ ТА САДОВОГО ІНВЕНТАРЮ
14-17 Травень, 2019 МВЦ, Броварський проспект, 15, Київ, Україна

Прес-реліз

INTERTOOL KIEV 2018 – усі бренди будівельного та садового інструменту

З 15 по 18 травня у МВЦ відбудеться єдина в Україні міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки – INTERTOOL KIEV 2018.

Виставка представить все різноманіття інструменту та широкий вибір матеріалів як для майстерень, так і для середніх і великих підприємств. Учасники презентують ручний інструмент, електроінструмент, бензопили, свердлильні знаряддя, електровивертки, пили, рубанки, а також ріжучі ножі, різаки, відбійні інструменти, інструменти для каменярів і багато іншого. Крім того, в рамках спеціалізованого салону Garden Tool відвідувачі знайдуть кращі пропозиції інвентарю, техніки та інженерних систем для садів і парків.

 Протягом 19 років INTERTOOL об'єднує відомі бренди українського і міжнародного ринку, а також нові компанії для яких участь у виставці – це найкраща можливість заявити про себе, презентувати свій продукт, сформувати нові бізнесові зв'язки, залучити інвестиції та укласти ділові контракти. Багато в чому це досягається завдяки традиційному сусідству з провідною будівельною виставкою України WorldBuild Kyiv, в якій щороку беруть участь понад 300 провідних гравців будівельного ринку з 17 країн, а відвідують захід близько 25 тисяч профільних фахівців галузі з 36 країн.
 У 2018 році вперше на одному майданчику з WorldBuild і INTERTOOL пройде найбільша інженерна виставка Східної Європи – Акватерм Київ. Об'єднання всіх пропозицій будівельної сфери і ландшафтного дизайну з енергоефективними і ресурсозберігаючими технологіями – дозволить вивести заходи на абсолютно новий, грандіозний рівень!

Нововведення дозволять колосально збільшити цільову аудиторію виставок, а, отже, ділові можливості та комерційну складову для кожного учасника.

INTERTOOL KIEV – це перш за все презентація та спілкування у форматі В2В. Статистика минулого року показує, що на виставці були представлені 58 компаній з 6 країн, при цьому тільки за 4 дні – 78% учасників налагодили нові бізнес-зв'язки, 12% – уклали контракти, а 72% відвідувачів заходу були відповідальними за прийняття рішень про закупівлі.

 У 2018 році масштаби виставки будуть ще більше! За чотири місяці до відкриття події свою участь вже підтвердили понад 40 компаній з 5 країн, та  реєстрація нових експонентів триває щодня.

 Серед учасників: W American International, Great Taiwan material handling З, Hengxin Bouyean Europe BV, Rapid Instrument, Віст Груп, Альцест, DAEWOO POWER PRODUCTS, Apro Systems Ukraine, Ukrabrazyv, Хардекс, EDON Україна, Запорізький абразивний комбінат, ХАРЬКОВАБРАЗІВ, Агромаштрейд і багато інших.
 
У Байєрській програмі виставки продовжують реєструватися представники мереж магазинів, будівельних гіпермаркетів і оптово-роздрібних компаній з України та інших країн.
 

INTERTOOL KIEV – це ваша можливість для розвитку бізнесу!
Ласкаво просимо!


15-18 травня Міжнародний виставковий центр (Україна, м.Київ, Броварський пр-т 15

Організатор –  ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc / Великобританія).
Детальніше –  http://www.intertool.kiev.ua/